Wymienniki S&T > Skraplacze S&T

Thermokey TC ? skraplacze płaszczowo-rurowe

Thermokey TC ?skraplacze płaszczowo-ruroweWydajność: od 10 do 2000 kW

 

Głównym zastosowaniem skraplaczy płaszczowo-rurowych Thermokey jest skraplanie freonów w aplikacjach chłodniczych oraz układach odzysku ciepła.
Wymienniki współpracują głównie z freonami HCFC, HFC ale także innymi czynnikami zgodnymi z zastosowanymi materiałami konstrukcyjnymi. Skraplacze płaszczowo-rurowe Thermokey (seria TC) pokrywają zakres wydajności od 10 do 2000 kW.

Standardowy wymiennik jest zbudowany z następujących materiałów:
- głowice: żeliwo lub stal węglowa
- płaszcz, przegrody oraz podłączenia freonowe: stal węglowa
- wężownice: miedź
Inne materiały zgodne z wymaganiami naszych linii produkcyjnych są dostępne na życzenie, (stal nierdzewna AISI 316L, CuNi 90/10, CuNI 70/30, itd.? prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym).
Wszystkie skraplacze są wyposażone w podłączenia do zaworu bezpieczeństwa, podłączenia dodatkowe, oraz podłączenia do odpowietrzania i spuszczania wody, zlokalizowane na pokrywie tylnej.
Podłączenia freonowe są lutowane lub w standardzie Rotalock. Podłączenia kołnierzowe dostępne są na życzenia.

Wszystkie skraplacze płaszczowo-rurowe poddawane są próbie ciśnieniowej.
Instalacja oraz montaż akcesoriów przez klienta musi być prowadzona zgodnie z lokalnymi regulacjami prawnymi.
Szczegółowe wymagania odnośnie skraplaczy płaszczowo-rurowych są zawarte w dyrektywie 97/23/EC w zakresie zastosowanych materiałów, projektu, produkcji, testów i dokumentacji. Thermokey spełnia wszystkie te wymagania.
Dostępne są również wymienniki wg kodyfikacji ASME. Zapytania o takie wymienniki prosimy kierować do naszych przedstawicieli handlowych.

pobierz_pdf

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105