Skraplacze > Skraplacze Thermokey Turbo-J

Skraplacze Thermokey Turbo J

Skraplacze Thermokey Turbo-JWydajność chłodnicza: od 100 do 1950 kW

Modułowa konstrukcja 2-16 wentylatorów
8 poziomów głośności
Bogate wyposażenie dodatkowe

Rodzina skraplaczy dwuwymiennikowych, zbudowanych w oparciu o bloki lamelowe w układzie V.

Seria TURBO-J została zaprojektowana do współpracy z większością stosowanych freonów. W ofercie dostępne są urządzenia o wydajności w warunkach nominalnych (ENV 327) od 100 kW do 1950 kW.

Rodzina chłodzonych powietrzem skraplaczy TURBO-J, jest oparta na blokach lamelowych, zbudowanych na bazie wewnętrznie żłobkowanych wężownic (3/8?) oraz wysokowydajnych lameli. Kształt lameli został zoptymalizowany w kierunku zapewnienia jak najwyższego współczynnika wymiany ciepła przy zredukowanym do minimum spadku ciśnienia.

W skraplaczach serii TURBO-J stosuje się wentylatory o średnicy 900 mm. Istnieje możliwość zbudowania urządzenia o maksimum 16 wentylatorach zlokalizowanych w jednym bądź dwóch rzędach. Aby osiągnąć jak najwyższą wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne, elementy obudowy oraz konstrukcji nośnej wykonane są z lakierowanej proszkowo (w kolorze RAL 7035) stali ocynkowanej.

Jako wyposażenie uzupełniające, oferujemy szeroki zakres akcesoriów oraz wykonań:
- regulatory prędkości obrotowej wentylatorów (z odcięciem fazy, z autotransformatorem, z falownikiem),
- skrzynki przyłączeniowe standardowe lub wykonane według indywidualnych wymagań klienta,
- lamele wykonane z aluminium, miedzi lub stali nierdzewnej (także lakierowane do zastosowań w środowiskach agresywnych),

Urządzenia serii TURBO-J mogą być wyposażone w nowoczesny system AFS (Air Fresh System) opracowany przez Thermokey, pozwalający na utrzymanie projektowanej wydajności nawet w sytuacji gdy temperatura otoczenia przekroczy zakładane wartości.

pobierz_pdf

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105