Osiedle Wileńska

Papa termozgrzewalna

Off 138
Papa termozgrzewalna
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

papa-termozgrzewalna-3Przygotowanie dachu do pełnienia jego podstawowych funkcji, to jest ochrony przed deszczem, słońcem oraz dodatkowych, czyli izolujących i zmniejszających utratę ciepła, wymaga ułożenia papy. Dotyczy to przede wszystkim dachów płaskich, których konstrukcja z założenia wymaga uszczelnienia w ten właśnie sposób. Charakteryzują się one większym zaleganiem wody po opadach, wobec czego optymalne uszczelnienie powierzchni jest rzeczą nieodzowną. Na rynku znajdziemy różne rodzaje pap dachowych, z których bardzo popularną w ostatnich latach stała się papa termozgrzewalna. Jest ona układana w częściach mających ustaloną przez producenta szerokość, a następnie połączenia między kolejnymi warstwami trwale łączy się poprzez zgrzewanie. Dzięki takiej metodzie mamy stuprocentową gwarancję że dach nie będzie przeciekać, a podczas silnych upałów i dużego nasłonecznienia nie będzie się przez niego przedostawać nadmiar ciepła do górnych pomieszczeń. Papa termozgrzewalna pomaga również w izolacji cieplnej, stanowiąc dodatkową barierę zapobiegającą jego utracie.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Biuro nieruchomości – Kędzierzyn-Koźle

    Działanie biura nieruchomości Poszukiwanie mieszkania lub kupca na nasze mieszkanie nie jest takie proste, jak nam się to może wydawać. Ta czynność może się okazać dodatkowo jeszcze bardziej męcząca w momencie, gdy nie będziemy mieć czasu na wszystkie czynności, które są z tym związane. Z tego powodu, konieczne jest poszukiwanie innych rozwiązań, które pomogą nam…

  • Architektura

    Architektura jest dziedziną nauki związaną z projektowaniem, konstruowaniem budowli. Dodatkowo jako architektura można rozumieć ogół budynków nas otaczających, oraz rodzaj budynków występujących pod daną szerokością geograficzną lub rodzaj budynków konstruowanych w danych czasach. Wracając do architektury jako dziedziny nauki, to jest ona stara jak nasza cywilizacja. Ludzie konstruowali oraz wznosili różne budowle prawie od zawsze….

Archiwa