Wileńska mieszkania

Osiedle Zielona Dolina

Off 13
Osiedle Zielona Dolina
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Osiedle Zielona Dolina

Najnowsza inwestycja firmy Partner Developer, „Zielona Dolina”, powstaje w podpoznańskiej Kobylnicy, na skraju Puszczy Zielonki. Osiedle składać się będzie z dwóch trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w których znajdą się dwu i trzypokojowe mieszkania. Lokatorzy mieszkań położonych na parterze będą mieli możliwość korzystania z własnego ogródka z widokiem na las, pozostałe mieszkania zostaną zaś wyposażone w balkon. Do wszystkich mieszkań przynależeć będzie po jednym miejscu parkingowym usytuowanym w podziemnej hali garażowej.
Łącznie w obu budynkach znajdzie się 69 mieszkań, przy projektowaniu których pilnowano, by każde z nich miało jak najbardziej funkcjonalny układ. Mieszkania stworzone zostały tak, by istniała dużo możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Plany wszystkich oferowanych mieszkań zostały zamieszczone na stronie dewelopera: www.partnerdeveloper.pl.
Deweloper zachwala na swojej stronie przede wszystkim niezwykłą lokalizację inwestycji: położenie zaledwie 13km od centrum Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksów leśnych. Kobylnica posiada dobrze rozwinięte zaplecze handlowo – usługowe, oświatowe i sportowo – wypoczynkowe. Samo osiedle położone jest w naturalnym układzie doliny i jak najmniejsza ingerencja w ten układ stała się ideą przewodnią realizowanego projektu.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Nowy budynek – WIKLINOVA

    Nowy budynek – WIKLINOVA W Poznaniu przy ulicy Wiklinowej 5 realizowana jest kolejna inwestycja deweloperska firmy Agrobex. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się sąsiedztwem obiektów użyteczności publicznej oraz dobrą dostepnościa komunikacyjną (dogodny dojazd do centrum Poznania oraz wyjazd na autostradę A2). Osiedle charakteryzuje się niską pięciokondygnacyjną zabudową. Elewacja oraz wnętrza obiektu utrzymane są w nowoczesnej konwencji. Budynki…

  • Cynkowanie galwaniczne

    Patrząc na zwykłą śrubkę często nie zdajmy sobie sprawy z tego, że do jej wytworzenia trzeba wielu skomplikowanych czynności. I co więcej, nie jest to tylko zwykłe wytworzenie czegoś za pomocą odlania lub skrawania, lecz również szereg zjawisk fizyczno-chemicznych. Taka śrubka mająca zastosowanie w samochodach, motocyklach lub samolotach musi zostać poddana czynnościom mającym na celu…

Archiwa