Osiedle Wileńska

Ogród i Działka

Off 81
Ogród i Działka
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Ogród i Działka (3)Ogrody mogą być naprawdę różne. Możemy spotkać się z ogrodami ozdobnymi, gdzie znajdziemy masę przepięknych kwiatów i krzewów. Możemy również spotkać się z ogrodami warzywnymi i owocowymi. Ogród i działka wymaga od nas przeprowadzania wielu prac porządkowych ale także takich, które pozwolą na cieszenie się wspaniałymi zbiorami.
W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze staje się właśnie prowadzenie ogródków z warzywami i owocami na swoich działkach. Coraz większą uwagę przywiązujemy do tego co jemy. Nie chcemy jeść produktów niewiadomego pochodzenia. Nie mamy przecież wtedy pewności co tak naprawdę spożywamy. Jedząc to, co wyrosło nam w naszym własnym ogródku, mamy pewność co do pochodzenia i wartości zebranych zbiorów. Wiemy, że nie są one opryskiwane żadnymi chemicznymi substancjami, których w masowych produkcjach warzyw i owoców stosuje się naprawdę całkiem sporo. Jedynym wyjściem jest zakup produktów BIO jednak jeśli mamy możliwość wyhodowania własnych warzyw i owoców, to po co je kupować z innych źródeł?

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Dlaczego warto zainwestować w energooszczędne budownictwo?

    Budownictwo w dzisiejszych czasach cechuje energooszczędność. Dom energooszczędny, czy też pasywny jest budynkiem, w którym zastosowano rozwiązania zapewniające jego eksploatację przy małym zużyciu energii, gwarantując przy tym lepsze warunki bytowe, a także higieniczno-sanitarne. Pasywne domy są najnowszą generacją domów energooszczędnych, charakteryzują się ekstremalnie niskim zapotrzebowaniem na energię do ogrzewania. (Maksymalnie 15kWh/m2*r). Koszt budynku energooszczędnego jest…

  • Elektropolerowanie metali

    Strychy lub antykwariaty mają to do siebie, że są olbrzymim skupiskiem starych mebli i przedmiotów. Nierzadko bardzo kosztownych czy po prostu wyjątkowo pięknych. Zazwyczaj widać po tych przedmiotach, że czasy świetności mają one już za sobą. Na szczęście są możliwości na przywrócenie powierzchniom połysku. Opłaca się jednak nie eksperymentować samemu, gdyż można bezpowrotnie uszkodzić powierzchnię….

Archiwa