Osiedle kamena Suwałki

Nowy budynek – WIKLINOVA

Off 44
Nowy budynek – WIKLINOVA
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Nowy budynek – WIKLINOVA
W Poznaniu przy ulicy Wiklinowej 5 realizowana jest kolejna inwestycja deweloperska firmy Agrobex. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się sąsiedztwem obiektów użyteczności publicznej oraz dobrą dostepnościa komunikacyjną (dogodny dojazd do centrum Poznania oraz wyjazd na autostradę A2).
Osiedle charakteryzuje się niską pięciokondygnacyjną zabudową. Elewacja oraz wnętrza obiektu utrzymane są w nowoczesnej konwencji. Budynki wyposażone są w liczne przeszklenia i duże okna przyczyniające się do dobrego nasłonecznienia wybranych lokali.
Osiedle składa się na 45 mieszkań o powierzchni od 43m2 do 93m2, lokal użytkowy, komórki lokatorskie oraz ogródki, przysługujace potencjalnym właścicielom mieszkań parterowych. Obiekt wyposażony będzie również w windy oraz miejsca parkingowe na terenie osiedla. Planowany termin oddania obiektu do użytku to czerwiec 2010. Poniżej można zapoznać się z architekturą inwestycji zobrazowaną na wizualizacjach.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Stosunki pracy

    Trochę szkoda, że architektura w dzisiejszych czasach nie staje już przed takimi wyzwaniami jak budowa egipskich piramid. Co prawda buduje się jeszcze nieruchomości które będą symbolami swojej epoki przez długie lata, jak monumentalne wieżowce w Dubaju, ale jednak tego typu przedsięwzięcia nie dorównują rozmachem starożytnym. Od czasów starożytnego Egiptu diametralnie zmieniły się stosunki pracy. Pracowników…

  • Projekty instalacji elektrycznych Trójmiasto

    Współczesna cywilizacja oparta jest na energii elektrycznej. Wszelkie urządzenia, które nas otaczają: komputery, telefony komórkowe, płyty indukcyjne, pralki, zmywarki, klimatyzatory potrzebują ogromnych ilości energii. Dlatego też, musimy sobie zdawać sprawę z tego jak ważna jest poprawnie i profesjonalnie zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna. Czasem bywa tak, że po podłączeniu kilku urządzeń pobierających prąd w naszym…

Archiwa