Racis development Suwałki

Nowe mieszkania od spółdzielni

Off 32
Nowe mieszkania od spółdzielni
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Nowe mieszkania od spółdzielni

Spółdzielnia Mieszkaniowa Winogrady okazała się instytucją cieszącą się wśród Poznaniaków dużo większym zaufaniem niż jakikolwiek deweloper. Mieszkania w nowej inwestycji realizowanej przez Spółdzielnię na terenie osiedla Przyjaźni sprzedają się jak ciepłe bułeczki, choć budowa rozpoczęła się dopiero niedawno. Harmonogram prac zakłada ukończenie realizacji inwestycji w marcu 2011 roku.

Decyzję o rozpoczęciu inwestycji podjęli mieszkańcy osiedla oddając głosy w referendum przygotowanym przez władze spółdzielni. Ponad 70% głosujących opowiedziało się za takim właśnie zagospodarowaniem terenu po byłych policyjnych barakach. Spółdzielnia realizuje inwestycję w systemie deweloperskim, co daje jej możliwość zarobienia na sprzedaży mieszkań. Cały zysk ze sprzedaży ma zostać przez Spółdzielnię wykorzystany na przeprowadzenie niezbędnych remontów na osiedlu Przyjaźni.

Realizowany budynek to trzynastokondygnacyjny, wolnostojący blok mieszkalny zlokalizowany przy ul. Hercena, w którym znajdzie się 96 lokali mieszkalnych, o powierzchni od 38m2 do 68m2. Cena metra kwadratowego kształtuje się na poziomie 5.900zł brutto. Za jeden z największych atutów nowej inwestycji można uznać jej zagospodarowane już otoczenie, bogate w pięknie urządzone place zabaw z zielenią, przedszkola, szkoły, domy kultury i niezwykle bogatą ofertę handlowo – usługową. Więcej informacji na temat sprzedaży mieszkań można uzyskać w biurze sprzedaży zlokalizowanym na osiedlu Przyjaźni 12A, oraz na stronie internetowej Spółdzielni: www.psmwinogrady.pl.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Firma remontowa Oczywistym jest, że od czasu do czasu w każdym domu przyda się remont. Wobec tego, zawsze powinno nam zależeć na tym, aby korzystać z takich usług pod przewodnictwem specjalistów, bo przecież nie każdy umie robić wszystko samodzielnie. Właśnie dlatego dobrze jest wybrać do tego celu odpowiednią firmę, która się tym zajmuj. Naturalnym jest,…

  • Mieszkanie do wynajęcia w Poznaniu

    Duża migracja młodych ludzi ze wsi do miast staje się faktem. Ostatnie lata to dosłownie lawinowy wzrost tego typu przeprowadzek. Najczęściej powodem jest chęć lepszego życia, kształcenia się na uczelniach wyższych, czy wreszcie lepsze perspektywy pracy. Nie ukrywajmy, nasz kraj ciągle nie jest najlepiej rozwinięty gospodarczo, a na obszarach wiejskich i w małych miasteczkach życie…

Archiwa