Klimatyzatory telekomunikacyjne

Klimatyzatory telekomunikacyjne

HiRef HTD/HTU ?Klimatyzatory telekomunikacyjne przeznaczone do montażu wewnętrznego z wymiennikiem na bezpośrednie odparowanie

HiRef HTD/HTU ?Klimatyzatory telekomunikacyjne przeznaczone do montażu wewnętrznego z wymiennikiem na bezpośrednie odparowanieGłównym zadaniem tych urządzeń jest regulacja temperatury oraz rozpraszanie ciepła wytwarzanego przez urządzenia telekomunikacyjne lub inne urządzenia elektryczne. Specjalne rozwiązanie do zastosowań telekomunikacyjnych, kompaktowe urządzenie odpowiadające najwyższym wymaganiom klimatyzacji precyzyjnej oraz normom głębokości standardowych szaf TLC.

Kombinacja wymienników ciepła, sprężarki, filtrów w jednym urządzeniu gwarantuje szybką instalację, wyklucza konieczność kładzenia rur, system "plug and play" wymaga tylko podłączenia kabli.

Zakres wydajności od 4,5 do 26 kW

Więcej…

HiRef HTS ? Klimatyzatory telekomunikacyjne typu Split w wersji ściennej i sufitowej z wymiennikiem na bezpośrednie odparowanie

HiRef HTS ? Klimatyzatory telekomunikacyjne typu Split w wersji ściennej i sufitowej z wymiennikiem na bezpośrednie odparowanieNowe modele systemu split przeznaczone dla centrów komórkowych, pozwalające zaoszczędzić miejsca pracy. Zestawy składają się z zewnętrznego skraplacza i parowanika wewnętrznego. Jednostka wewnętrzna może być montowana na suficie lub na ścianie.

Sterowanie mikroprocesorowe, niski poziom szumów wentylatora agregatu, wentylator z kilkoma trybami prędkości jednostki wewnętrznej, regulowane sieci dystrybucji powietrza.

Zakres wydajności od 2,7 do 14,25 kW

Więcej…

HiRef HTW/HTWD ?Monoblokowe klimatyzatory telekomunikacyjne przeznaczone do montażu zewnętrznego z wymiennikiem na bezpośrednie odparowanie

HiRef HTW/HTWD ?Monoblokowe klimatyzatory telekomunikacyjne przeznaczone do montażu zewnętrznego z wymiennikiem na bezpośrednie odparowanieKlimatyzatory typu monoblok przeznaczony do użytku na zewnątrz i zaprojektowane specjalnie do kontroli temperatury w telekomunikacji i kontenerach serwerowych.
Design oraz dobór komponentów urządzeń HTW zapewnia wysoką trwałość oraz niezawodność w niesprzyjających warunkach pogodowych.
Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, można zainstalować dwa zestawy HTW w pobliżu jednej ze ścian.

Łatwy dostęp od przodu w celu konserwacji i prac serwisowych nawet bez zatrzymywania sprzętu.

Zakres wydajności od 4,5 do 14,5 kW

Więcej…

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105