Klimakonwektory Galletti > Galletti Flat
 

GALLETTI FLAT ? Klimakonwektory z wentylatorami odśrodkowymi

Galletti FLAT

3 wersje w 7 wielkościach

Wydajność chłodnicza: od 1,93 do 4,46 kW.

Wydajność grzewcza (50°): od 2,31 do 5,87 kW.
Wydajność grzewcza (70°): od 2,01 do 4,77 kW.

Przepływ wody: od 307 do 765 l/h

Pionowe i poziome, w obudowie. 2 lub 4 rurowe w wersji lewej lub prawej.

euroventceergobioxigen

Klimakonwektory z wentylatorami odśrodkowymi FLAT stworzony przez firmę Galletti reprezentuje nową generację klimakonwektorów.

FLAT łączy w sobie gwarancję doskonale cichej pracy z wyjątkowym wzornictwem, które to cechy powodują, że pasuje zarówno do instalacji w domach mieszkalnych jak i obiektach handlowych.
Dzięki takim zaletom plasuje się on na szczycie w swojej kategorii.

Koncepcja konstrukcji pozwala na ujednolicenie modeli do montażu w pionie jak i poziomie: po 2 wersje do instalacji przypodłogowej, ściennej lub podsufitowej.
Wyjątkowość klimakonwektorów FLAT leży zarówno w wysokiej jakości materiałów użytych do jego produkcji ? co czyni go urządzeniem solidnym - jaki i gwarancji niezmiennego działania przez cały czas.

WYRAFINOWANY WZÓR OBUDOWY
Kolor - RAL9010
Panel frontowy wykonany z cienkiej blachy stalowej.
Panele boczne, górna kratka i drzwi boczne wykonane z tworzywa ABS odpornego na działanie promieni UV, gwarantującego niezmienność koloru.
Górna kratka z ruchomymi żaluzjami i klapami.
Mikroprzełącznik wyłącza urządzenie przy zamkniętych klapach.
Drzwi boczne zapewniają dostęp do panelu kontrolnego i podłączeń instalacji wodnej. Mogą być zabezpieczone śrubami przed przypadkowym otwarciem.

KONSTRUKCJA NOŚNA
Wykonana z grubościennej galwanizowanej blachy stalowej, zaizolowanej niepalnymi panelami termoizolacyjnymi klasy 1.
Obie wersje nadają się do montażu pionowego i poziomego dzięki podwójnemu systemowi gromadzenia i odprowadzenia skroplin.

WYMIENNIK CIEPŁA
Wysokowydajny wymiennik ciepła wykonany z rurek miedzianych z aluminiowymi lamelami, wyposażony w zawór odpowietrzający.
Standardowo przyłącze wodne jest umiejscowione po lewej stronie, jednak podczas instalacji wymiennik może być obrócony o 180°.
Na życzenie możliwe jest zainstalowanie dodatkowego wymiennika do instalacji cztero-rurowej

ZESPÓŁ WENTYLATOROWY
Z uwagi na bardzo cichą pracę dzięki nowemu sposobowi montowania silnika wentylatora, FLAT plasuje się na szczycie rankingu klimakonwektorów.
Zespół wentylatorowy zawiera 1 lub 2 odśrodkowe wentylatory z naprzemiennymi płatowymi łopatkami, wykonane z antystatycznego tworzywa ABS.
3-biegowy silnik jest bezpośrednio połączony z wentylatorem i osadzony na absorbujących wibracje wspornikach, wyposażony w kondensator i zabezpieczenie termiczne uzwojeń.
Na życzenie dostępny jest również silnik 6-biegwy.

FILTR POWIETRZA
Zmywalny filtr powietrza wykonany z polipropylenu komórkowego, zainstalowany na galwanizowanej ramie stalowej z kratką zabezpieczającą, łatwy do demontażu i konserwacji. Filtr może być przymocowany za pomocą śrub.
W wersji U filtry powietrza są zainstalowane w kratkach powietrza wlotowego na panelu przednim obudowy.

flat1PANEL STEROWANIA
Nowoczesny panel sterowania do kontroli i regulacji temperatury oparty na układzie mikroprocesorowym dostosowuje parametry pracy do zmieniających się warunków w pomieszczeniu.

Katalog do pobrania

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105