Klimakonwektory Galletti > Galletti Estro
 

GALLETTI ESTRO ? Klimakonwektory z wentylatorami odśrodkowymi

Galletti Estro FB

8 wersji w 13 wielkościach

Wydajność chłodnicza: od 1,15 do 11,00 kW.

Wydajność grzewcza (50°): od 1,55 do 14,50 kW.
Wydajność grzewcza (70°): od 1,70 do 11,50 kW.

Przepływ wody: od 166 do 1879 l/h

Pionowe i poziome, w obudowie i bez obudowy. 2 lub 4 rurowe w wersji lewej lub prawej.

Eurovent Certyfikat CE Ergo Bioxigen


ESTRO FL

Galletti Estro FL
ESTRO FA
Galletti Estro FA
ESTRO FU

Galletti Estro FU
ESTRO FP
Galletti Estro FP
ESTRO FB
Galletti Estro FB
ESTRO FBC
Galletti Estro FBC
ESTRO FC
Galletti Estro FC
ESTRO FF
Galletti Estro FF

Konstrukcja klimakonwektorów Galletti Estro pozwoliła na standaryzację modeli do montażu w pionie i w poziomie. Ich zakres obejmuje 8 wersji do instalacji na ścianie, podłodze, suficie, w suficie podwieszanym i wnękach ściennych.
Na życzenie dostępne są modele o obniżonej wysokości.

estroWysokiej jakości materiały i niezwykle staranny montaż gwarantują niezawodną pracę przy niskim poziomie hałasu. Nowoczesne zaokrąglone kształty i nowa kolorystyka doskonale harmonizują z obowiązującymi trendami wystroju wnętrz i w pełni odpowiadają wymogom architektonicznym. 

Obudowa zewnętrzna wykonana z grubościennej blachy stalowej, panele boczne oraz kratki powietrza wykonane z tworzywa ABS. Kratki wylotowe ruchome w zakresie180°. Klapy boczne umożliwiają dostęp serwisowy. 

Konstrukcja nośna wykonana z grubościennej galwanizowanej blachy stalowej izolowanej samogasnącymi panelami termoizolacyjnymi klasy 1. Modele do montażu poziomego wyposażone są w dużą tacę na skropliny. Modele w obudowie dostarczane są z zestawem montażowym (śruby do montażu przyściennego).

Wysokowydajny wymiennik ciepła wykonany z rurek miedzianych z aluminiowymi lamelami, wyposażony w zawór odpowietrzający. Standardowo klimakonwektory dostarczane są z przyłączem wodnym po lewej stronie, ale wymiennik może być odwrócony podczas instalacji o 180°.

3-biegowy silnik zainstalowany na wspornikach antywibracyjnych, wyposażony w kondensator i zabezpieczenie termiczne uzwojeń.

wentylatorPodwójne wentylatory zasysające wyważone statycznie i dynamicznie, bezpośrednio połączone z silnikiem elektrycznym, wykonane z:
- antystatycznego tworzywa ABS z łopatkami o profilu skrzydła nośnego
- aluminium (modele 10, 11 i 12)

Zmywalny filtr powietrza wykonany z polipropylenu komórkowego, instalowany na stalowej ramie z kratką zabezpieczającą, łatwy do demontażu i konserwacji. W wersji FU-FB filtry powietrza są zainstalowane w kratkach powietrza wlotowego na panelu przednim obudowy.

Nowoczesny panel sterowania do kontroli i regulacji temperatury oparty na układzie mikroprocesorowym, automatycznie dostosowuje parametry pracy klimakonwektora do zmiennych warunków otoczenia.

W uzupełnieniu serii klimakonwektorów ESTRO Galletti oferuje szeroki wybór sterowników począwszy od modeli prostych elektromechanicznych po wysoko wyrafinowane z mikroprocesorem, które umożliwiają pełną kontrolę i maksymalny komfort w każdym wnętrzu.

Katalog do pobrania

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105