Klimakonwektory Galletti > Klimakonwektory Galletti Estro inverter
 

GALLETTI ESTRO INVERTER ? Klimakonwektory inverterowe z wentylatorami odśrodkowymi

Galletti Estro FBI

eurovent Certyfikat CE Ergo Bioxigen

8 wersji w 5 wielkościach

Wydajność chłodnicza: od 2,09 do 8,02 kW.

Wydajność grzewcza (50°): od 2,01 do 8,35 kW.
Wydajność grzewcza (70°): od 2,57 do 10,00 kW.

Przepływ wody: od 344 do 1494 l/h

Pionowe i poziome, w obudowie i bez obudowy. 2 lub 4 rurowe w wersji lewej lub prawej.

inverter

ESTRO FLI

Galletti Estro FLI
ESTRO FAI
Galletti Estro FAI
ESTRO FUI

Galetti Estro FUI
ESTRO FPI
Galletti Estro FPI
ESTRO FBI
Galletti Estro FBI
ESTRO FBCI
Galletti Estro FBCI
ESTRO FCI
Galletti Estro FCI
ESTRO FFI
Galletti Estro FFI

Konstrukcja klimakonwektorów Galletti Estro pozwoliła na standaryzację modeli do montażu w pionie i w poziomie. Ich zakres obejmuje 8 wersji do instalacji na ścianie, podłodze, suficie, w suficie podwieszanym i wnękach ściennych.
Na życzenie dostępne są modele o obniżonej wysokości.

Klimakonwektory Estro mogą być wyposażone w bezszczotkowy silnik elektryczny, który pozwala zmieniać prędkość wentylatora, gdy kontrolowany jest przez falownik.
Wielką zaletą silników bezszczotkowych jest znaczne zmniejszenie zużycia energii, co w chwili operacji dochodzi do 1 / 3 tego
konwencjonalnych silników i około 50% w zintegrowanych operacji, z odpowiednie zmniejszenie emisji CO2!
Technologia Inverter DC pozwala na ciągłą regulację przepływu powietrza do rzeczywistych potrzeb środowiska poprzez znaczne zmniejszenie wahań w temperaturze pokojowej, które są typowe krok po kroku korekt.

Wysokiej jakości materiały i niezwykle staranny montaż gwarantują niezawodną pracę przy niskim poziomie hałasu. Nowoczesne zaokrąglone kształty i nowa kolorystyka doskonale harmonizują z obowiązującymi trendami wystroju wnętrz i w pełni odpowiadają wymogom architektonicznym.

Obudowa zewnętrzna wykonana z grubościennej blachy stalowej, panele boczne oraz kratki powietrza wykonane z tworzywa ABS. Kratki wylotowe ruchome w zakresie180°. Klapy boczne umożliwiają dostęp serwisowy.

Konstrukcja nośna wykonana z grubościennej galwanizowanej blachy stalowej izolowanej samogasnącymi panelami termoizolacyjnymi klasy 1. Modele do montażu poziomego wyposażone są w dużą tacę na skropliny. Modele w obudowie dostarczane są z zestawem montażowym (śruby do montażu przyściennego).

Wysokowydajny wymiennik ciepła wykonany z rurek miedzianych z aluminiowymi lamelami, wyposażony w zawór odpowietrzający. Standardowo klimakonwektory dostarczane są z przyłączem wodnym po lewej stronie, ale wymiennik może być odwrócony podczas instalacji o 180°.

3-biegowy silnik zainstalowany na wspornikach antywibracyjnych, wyposażony w kondensator i zabezpieczenie termiczne uzwojeń.

Podwójne wentylatory zasysające wyważone statycznie i dynamicznie, bezpośrednio połączone z silnikiem elektrycznym, wykonane z:
- antystatycznego tworzywa ABS z łopatkami o profilu skrzydła nośnego
- aluminium (modele 10, 11 i 12)

Zmywalny filtr powietrza wykonany z polipropylenu komórkowego, instalowany na stalowej ramie z kratką zabezpieczającą, łatwy do demontażu i konserwacji. W wersji FU-FB filtry powietrza są zainstalowane w kratkach powietrza wlotowego na panelu przednim obudowy.

Nowoczesny panel sterowania do kontroli i regulacji temperatury oparty na układzie mikroprocesorowym, automatycznie dostosowuje parametry pracy klimakonwektora do zmiennych warunków otoczenia.

Katalog do pobrania

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105