Osiedle Wileńska

Jakie mieszkanie kupić?

1 394
Jakie mieszkanie kupić?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Architektura średniowieczaKupno własnych czterech kątów to poważna decyzja, którą trzeba dobrze przemyśleć i przedyskutować z najbliższymi. Zła inwestycja w nieruchomości może doprowadzić do tego, zakupione mieszkanie nie będzie spełniać naszych oczekiwań, co znacząco obniży nam komfort życia. Jak się przed tym ustrzec?

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego?
To co może nas skusić w nowych mieszkaniach od developera to nowoczesna architektura i wykończenie budynku. Niestety ma to też swoją cenę, w dodatku przedłuża czas oczekiwania na przeprowadzkę. Wykończenie i umeblowanie może zająć nam nawet kilka miesięcy, więc nie jest to opcja dla raptusów.

Jaki metraż wybrać?
Zastanówmy się, czy nieruchomość ma być tylko na nasze potrzeby, czy jest inwestycją np pod wynajem. W pierwszym przypadku wybieramy po prostu to, co aktualnie najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. W drugim, warto się rozglądać za mieszkaniami w pobliżu uczelni czy ścisłego centrum, o dużej liczbie pokoi, bo takie najłatwiej wynająć.

Jeśli mamy taką możliwość dajmy sobie jak najwięcej czasu na zakup. Każde kolejne oglądnięte lokum będzie dla nas jakimś doświadczeniem, a w końcu któreś będzie tym wymarzonym.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

1 Comment

  1. ogrodzenia panelowe warszawa sobota, Luty 27th, 2016 at 7:13 pm - 

    Na pewno czołowy blog odnośnie tej tematyki.

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Sprawa nieruchomości

    Wszystko co jest stałe, a więc powierzchnia, czyli grunt, oraz wszelkiego rodzaju budynki noszą wspólną nazwę nieruchomości. A teren łącznie z budowlami, roślinnością nosi miano architektura. Już w starożytnym prawie rzymskim znano pojęcie nieruchomości. Uważano podobnie, jak obecnie w prawie polskim, że nieruchomości, to grunt i wszystko, co jest na trwałe z nim związane. Natomiast…

  • Biura do wynajęcia – Kędzierzyn-Koźle

    Mieszkając w Gdańsku, poruszając się po nim rowerem, piechotą, samochodem czy tramwajem, gołym okiem można zobaczyć zmiany. Najważniejsze dla funkcjonowania ośrodka wydają się być inwestycje w infrastrukturę – nowe tory kolejowe i tramwajowe, modernizacja jezdni itp. Rozwój miasta jest jednak napędzany przez działający w nim biznes, który tu właśnie płaci podatki. Aby przyciągnąć duże firmy…

Archiwa