Osiedle Wileńska

Eleganckie apartamenty w centrum Poznania

Off 59
Eleganckie apartamenty w centrum Poznania
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Eleganckie apartamenty w centrum Poznania

Już tylko kilka wolnych apartamentów czeka na chętnych w nowo wybudowanej eleganckiej kamienicy przy ul. Czartoria w Poznaniu. Projekt budynku powstał w pracowni ASW Architekci. Swoim wyjątkowym stylem nawiązywać miał do słynnego Flatrion Building w Nowym Jorku. Na pięciu kondygnacjach rozmieszczono tu 32 apartamenty o powierzchniach od ok. 30m2 do nawet 130m2, oraz jeden lokal usługowy. Wszystkie mieszkania posiadają tarasy lub balkony, a ich mieszkańcy mogą również korzystać z własnego klubu fitness oraz odpoczywać w pięknie zaaranżowanym ogrodzie. W budynku znajduje się również podziemna hala garażowa.

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja, w historycznym centrum Poznania, 300m od starego rynku, niedaleko od zielonych terenów nad rzeką Wartą. Rozpoczęty już proces rewitalizacji tych terenów sprawi, że już w niedługim czasie okolice te mają szansę stać się jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Poznaniu. Warto zauważyć, że Inwestor, spółka D&D Investment, zajmuje się również rewitalizacją nawierzchni ulic Czartoria u Tylne Chwaliszewo. Prace prowadzone są pod okiem Miejskiego Konserwatora Zabytków.

Do realizacji projektu użyte zostały tylko materiały najwyższej jakości, takie jak cegły wapienno – piaskowe, okładziny ceramiczne, blacha tytanowo – cynkowa, naturalne drewno, kamień i stal. Dla bezpieczeństwa mieszkańców zamontowano w kamienicy system monitoringu oraz drzwi wejściowe antywłamaniowe. Apartamenty zostały również wyposażone w instalację satelitarnej telewizji kablowej, internetu, telefonu, oraz możliwość podłączenia systemu klimatyzacji. Inwestor podkreśla jednak, że warunki finansowe zakupu mieszkań są jak na tak luksusowy charakter inwestycji bardzo przystępne.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Mieszkanie do wynajęcia w Poznaniu

    Duża migracja młodych ludzi ze wsi do miast staje się faktem. Ostatnie lata to dosłownie lawinowy wzrost tego typu przeprowadzek. Najczęściej powodem jest chęć lepszego życia, kształcenia się na uczelniach wyższych, czy wreszcie lepsze perspektywy pracy. Nie ukrywajmy, nasz kraj ciągle nie jest najlepiej rozwinięty gospodarczo, a na obszarach wiejskich i w małych miasteczkach życie…

  • Nowe mieszkania od spółdzielni

    Nowe mieszkania od spółdzielni Spółdzielnia Mieszkaniowa Winogrady okazała się instytucją cieszącą się wśród Poznaniaków dużo większym zaufaniem niż jakikolwiek deweloper. Mieszkania w nowej inwestycji realizowanej przez Spółdzielnię na terenie osiedla Przyjaźni sprzedają się jak ciepłe bułeczki, choć budowa rozpoczęła się dopiero niedawno. Harmonogram prac zakłada ukończenie realizacji inwestycji w marcu 2011 roku. Decyzję o rozpoczęciu…

Archiwa