GALLETTI MCW ?Agregaty wody lodowej i pompy ciepła chłodzone wodą

GALLETTI MCW ?Agregaty wody lodowej i pompy ciepła chłodzone wodą

Agregaty i pompy ciepła serii MCW zostały zaprojektowane dla budynków gdzie nie jest wymagane duże obciążenie i dla niektórych zastosowań przemysłowych do pracy 24-godzinnej. Są dostępne w całkowicie zamkniętej wersji i dzięki zastosowaniu sprężarek typu scroll charakteryzują sie cichą pracą.

Wydajność chłodnicza: od 5,5 do 40 kW.

Wydajność grzewcza: od 5,9 do 42 kW.

11 modeli z bogatym wyborem wyposażenia dodatkowego

r407cCertyfikat CEErgo


Dzięki kompaktowym wymiarom i atrakcyjnej konstrukcji agregaty MCW nadają się do montażu w różnych warunkach i nie wymagają osobnego pomieszczenia. Nowa filozofia projektowania pozwoliła stworzyć urządzenia o zredukowanej wysokości, z podłączeniami hydraulicznymi umieszczonymi w górnej pokrywie, co sprzyja zmniejszeniu przestrzeni koniecznej do prowadzenia instalacji. Duży wybór wielkości składających się na serię MCW jak i dostępne akcesoria pozwala na szeroki zakres możliwych konfiguracji. Agregaty wykonane są z jakościowo najlepszych komponentów, co gwarantuje wysoki poziom techniczny, wysoką sprawność, niezawodność i zredukowany poziom hałasu.
Wszystkie modele posiadają pojedynczy obieg chłodniczy.

A Panel elektryczny wykonany zgodnie z dyrektywami EEC 73/23 I EEC 89/336.

B Wszystkie urządzenia posiadają podłączenia wodne w górnej pokrywie, co przyczynia się do znacznego zmniejszenia miejsca koniecznego do prowadzenia instalacji i obsługi agregatu. Na życzenie dostępny jest czujnik przepływu wody. Dodatkowo zamontowany jest czujnik temperatury wody, który pełni także funkcję czujnika przeciwzamrożeniowego.

C Agregat wyposażony jest w wymiennik płytowy ze stali nierdzewnej.

D Sterownik mikroprocesorowy; wyposażenie standardowe stanowi sterownik ?Chiller.

E Podstawa agregatu wykonana jest ze stali galwanizowanej lakierowanej. Panele boczne wykonane są z galwanizowanej stali pokrytej epoksydowym proszkiem poliestrowym (RAL 7035).

F Na życzenie agregat może być wyposażony w wbudowana pompę i zbiornik buforowy, który jest umieszczony na wylocie wody z agregatu.

G Wszystkie urządzenia serii MCW wyposażone są w sprężarki typu scroll.

pobierz_pdf

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105