GALLETTI LCW ? Agregaty wody lodowej i pompy ciepła chłodzone wodą

GALLETTI LCW ? Agregaty wody lodowej i pompy ciepła chłodzone wodą

Agregaty wody lodowej i pompy ciepła serii LCW są przeznaczone do instalacji wewnątrz budynku. Zostały zaprojektowane z myślą o budynkach mieszkalnych i przemysłowych gdzie konieczna jest praca całodobowa i szczególne wymogi dotyczące hałasu. Innowacyjne podejście do projektowania pozwoliło stworzyć urządzenie o bardzo zredukowanej wysokości (1,5m dla całego typoszeregu) i podłączeniach wodnych umieszczonych w górnej pokrywie, co sprzyja zmniejszeniu przestrzeni koniecznej do prowadzenia instalacji.

Wydajność chłodnicza: od 50 do 300 kW.

Wydajność grzewcza: od 56 do 334 kW.

15 modeli z bogatym wyborem wyposażenia dodatkowego

r407cCertyfikat CEErgo


Cztery wersje wykonania:

  • LCW-CS, model chłodzący, wersja standard
  • LCW-CL, model chłodzący, wersja cicha
  • LCW-HS, model pompa ciepła, wersja standard
  • LCW-HL, model pompa ciepła, wersja cicha

Wszystkie urządzenia posiadają dwa obiegi chłodnicze. Począwszy od modelu 180 agregaty wyposażone są w 4 sprężarki w konfiguracji podwójnej z bardzo elastyczną modulacją wydajności i zredukowanym prądem rozruchowym.
Wymagane jest zastosowanie filtra mechanicznego w celu ochrony wymiennika.

A         Agregat wyposażony jest w wymiennik płytowy ze stali nierdzewnej. Począwszy od modelu 105 wszystkie urządzenia posiadają wymiennik krzyżowy o podwójnym obiegu od strony czynnika chłodniczego i pojedynczym od strony wodnej.

B         Wszystkie urządzenia posiadają pojedyncze podłączenie wodne, bez względu czy są wyposażone w podwójny wymiennik ciepła (od modelu LCW090) czy pojedynczy/podwójny obieg od strony czynnika chłodniczego. Dodatkowo zamontowany jest czujnik temperatury wody, który pełni także funkcję czujnika przeciwzamrożeniowego.

        Stosowane są jedynie sprężarki typu scroll w konfiguracji pojedynczej i podwójnej.

D         Podstawa agregatu wykonana jest ze stali galwanizowanej. Panele boczne wykonane są z Peralumanu w celu zapewnienia doskonałej ochrony przed korozją.

E         Sterownik mikroprocesorowy; wyposażenie standardowe stanowi sterownik ?Chiller. Na życzenie możliwe jest wyposażenie urządzenia w zaawansowany sterownik mikroprocesorowy pCO, który pozwala na dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb oraz 4 stopniową regulację wydajności począwszy od modelu 180.

F          Panel elektryczny wykonany zgodnie z dyrektywami europejskimi EEC 73/23 I EEC 89/336. Wyposażony jest w system wentylacji uruchamiany podczas pracy agregatu.

Obieg chłodniczy został zbudowany tylko z komponentów o najwyższej jakości, wykonanych przez wykwalifikowanych producentów zgodnie z dyrektywą ECC 97/23.

pobierz_pdf

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105