GALLETTI LCS ? Agregaty wody lodowej z półhermetycznymi sprężarkami śrubowymi

GALLETTI LCS ? Agregaty wody lodowej z półhermetycznymi sprężarkami śrubowymi

Agregaty LCS są wyposażone w sprężarki śrubowe nowej generacji I oraz wysokowydajne wymienniki ciepła. Posiadają unikatowe rozwiązania dotyczące Free-coolingu i elektronicznie sterowane zawory rozprężne (chronione patentem BO2002A000785).

Wydajność chłodnicza: od 200 do 530 kW.

10 modeli z bogatym wyborem wyposażenia dodatkowego

r407cCertyfikat CEErgo


KONFIGUROWALNOŚĆ.
Szeroki zakres opcji.

EMISJA DŹWIĘKU.
Urządzenia charakteryzują się najniższą emisja hałasu na rynku, a zwarta konstrukcja sprężarki może dodatkowo ją obniżyć.

OCHRONA.
Urządzenie jest zabezpieczone, natomiast może być na żądanie wyposażone w kratkę ochronną skraplacza.

OPCJE HYDRAULICZNE.
Cała seria wyposażona może być w opcje hydrauliczne, wyposażone w podłączenia elektryczne, w celu ograniczenia kosztów i czasu instalacji.
Dla całej serii możliwe jest zamówienie zintegrowanego zbiornika buforowego.
Wymagane jest użycie filtra mechanicznego w celu ochrony parownika.

DOSTĘP/KONSERWACJA
Dostęp do sprężarki jest bardzo łatwy i wygodny. Wysokość wynosi 1,8 m do połowy "V" wymienników. Na całym obwodzie istnieje dostęp do elementów urządzenia. Istnieje możliwość wyposażenia (opcjonalnie) podłączenia RS485 do połączenia z wyświetlaczem od sprężarki.
Filtry są łatwo wymienialne.

STRUKTURA
Samonośna rama wykonana ze stali galwanizowanej, lakierowanej proszkowo (emalia poliestrowa wypiekana w temp. 1800C) w celu zabezpieczenia przed wpływem czynników atmosferycznych. Śruby i wkręty wykonane ze stali nierdzewnej.

SPRĘŻARKIsruba
Półhermetyczne sprężarki śrubowe wyposażone są w grzałkę karteru. Smarowanie sprężarki zapewnia olej podawany dzięki różnicy ciśnień. Bezpośrednio na uzwojeniu silnika znajduje się wewnętrzne elektroniczne zabezpieczenie i czujnik temperatury. Wyposażenie obejmuje również stopniową regulację wydajności.

SKRAPLACZE
Wykonane z wysokowydajnych wymienników zbudowanych z miedzianych rurek i aluminiowych lameli. Na spodniej stronie znajdują się otwory drenarskie umożliwiające doskonałe samooczyszczenie skraplacza, nawet w wersji z Free-coolingiem: jest to unikatowe rozwiązanie na rynku.

wymiennikSILNIK WENTYLATORA
Wentylatory osiowe z silnikami ? 3-fazowymi- 6 biegunowymi, z wewnętrznym zabezpieczeniem -klixonem. Klasa ochrony to IP 54. Wentylatory wyposażone są w kratki ochronne.

PAROWNIK
Wymiennik płytowy wykonany jest ze stali nierdzewnej lutospawanej, dla modeli 482 i 532 płaszczowo-rurowy. Fabrycznie termicznie izolowany.

OBIEG CZYNNIKA
Obieg chłodniczy obejmuje elektromagnetyczny zawór odcinający, wziernik, filtr osuszacz, termostatyczny zawór rozprężny, manometry do pomiaru niskiego i wysokiego ciśnienia, czujnik temperatury odparowania i skraplania.


PANEL ELEKTRYCZNY

Panel IP 55 zawiera:
-  wyłącznik główny;
-  bezpieczniki i styczniki obwodu zasilania i automatyki;
-  stycznik sprężarki;
-  stycznik wentylatorów;
-  mikroprocesor do kontroli następujących funkcji:
temperatury wody;
ochrony przeciwzamrożeniowej;
czasu pracy sprężarki;
automatycznej procedury startu sprężarki;
sygnałów alarmowych;
zerowania alarmów;
potencjalnego zdalnego sygnału alarmowego.

pobierz_pdf

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105