GALLETTI LCC ?Agregaty wody lodowej i pompy ciepła z promieniowymi wentylatorami

GALLETTI LCE ? Agregaty wody lodowej i pompy ciepła z promieniowymi wentylatorami

Agregaty wody lodowej i pompy ciepła serii LCC są przeznaczone do instalacji wewnątrz budynku. Zostały zaprojektowane z myślą o budynkach mieszkalnych i przemysłowych gdzie konieczna jest praca całodobowa.

Wydajność chłodnicza: od 48 do 153 kW.

Wydajność grzewcza: od 54 do 168 kW.

10 modeli z bogatym wyborem wyposażenia dodatkowego

r410aCertyfikat CEErgo


Sześć wersji wykonania:

  • LCC-CS, model chłodzący, wersja standard
  • LCC-CL, model chłodzący, wersja cicha
  • LCC-HS, model pompa ciepła, wersja standard
  • LCC-FS, model freecooling, wersja standard
  • LCC-FS, model freecooling, wersja cicha

Innowacyjne podejście do projektowania pozwoliło stworzyć urządzenie o kompaktowych wymiarach i łatwym dostępie do wszystkich komponentów wewnątrz agregatu. Urządzenia serii LCC są przystosowane do łatwego montażu po stronie wodnej oraz powietrznej w systemie Plug&Play : Automatyczne sterowanie przepływem powietrza i płynna regulacja obrotów wentylatorów pozwala na zmniejszenie kosztów i czasu instalacji. Szeroki zakres opcji i akcesoriów, czyni urządzenia serii LCC idealnym rozwiązaniem dla ograniczenia kosztów i czasu montażu.

PLUG & PLAY PO STRONIE WENTYLATORÓW
Innowacyjna technologia ,bardziej efektywna i niezawodna dzięki zastosowaniu wentylatorów promieniowych bezpośrednio połączonych z silnikiem.
Automatyczne dostosowanie przepływu powietrza i  płynna regulacja prędkości wentylatorów zmniejszają koszty i czas wykonania instalacji.
  Brak pasków napędowych eliminuje konieczność ich serwisowania.
Możliwość zmiany kierunku wylotu powietrza z agregatu.

PLUG & PLAY PO STRONIE WODY
Tylko jedno podłączenie hydrauliczne do system (wlot/wylot).
Możliwość zastosowania wbudowanego modułu hydraulicznego.

Urządzenia  LCC zbudowane są na monoblokowej podstawie z obudową panelowa wykonaną z galwanizowanej blachy stalowej (RAL 7016).
Przedział sprężarek jest całkowicie szczelny z dostępem poprzez drzwi frontowe. Łatwo zdejmowalne drzwi upraszczają wszystkie czynności związane z serwisowaniem i sterowaniem.
Wszystkie śruby, kręty i przyrządy mocujące wykonane są z nieutleniających się materiałów ? stali nierdzewnej i węglowej.

SEKCJA WENTYLATORÓW
Urządzenia wyposażone są w wentylatory promieniowe z łopatkami skierowanymi do tyłu, bezpośrednio połączone z 4-biegunowym silnikiem dostarczanym z zewnętrznym wirnikiem. Wstecznie profilowany wentylator posiada wysoki stopień reakcji (energia główna przenoszona jest jako energia ciśnienia), co pozwala na osiągnięcie roboczego ciśnienia statycznego do 5-6% większego w porównaniu z łopatkami standardowo wyprofilowanymi. Wszystkie wentylatory są statycznie i dynamicznie wyważone. Wyposażone są w podkładki antywibracyjne, które ograniczają rozprzestrzenianie się wibracji podczas zmiany prędkości wentylatora. Układ wentylatorów, wykonanych z aluminium, pozwala na łatwy pionowy przepływ powietrza.

OBIEG CHŁODNICZY
Obieg chłodniczy został zbudowany tylko z komponentów o najwyższej jakości wykonanych przez wykwalifikowanych producentów zgodnie z dyrektywą ECC 97/23. Wszystkie urządzenia wyposażone są w dwa niezależne obiegi chłodnicze.

pobierz_pdf

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105