GALLETTI LEW ? Agregaty wody lodowej i pompy ciepła chłodzone wodą

GALLETTI LEW ? Agregaty wody lodowej i pompy ciepła chłodzone wodą

Agregaty wody lodowej i pompy ciepła serii LEW są przeznaczone do instalacji wewnątrz budynku. Zostały zaprojektowane z myślą o budynkach mieszkalnych i przemysłowych gdzie konieczna jest praca całodobowa i szczególne wymogi dotyczące hałasu. Innowacyjne podejście do projektowania pozwoliło stworzyć urządzenie o bardzo zredukowanej wysokości (1,6m lub 1,8m) oraz szerokości (0,77m dla całego typoszeregu), przez co jednostki mieszczą się w standardowych otworach drzwiowych, ułatwiając transport i montaż. Podłączenia wodne umieszczone są w bocznej ścianie, co daje dobry dostęp do rurociągów zarówno podczas instalacji jak i obsługi.
Źródłem chłodzenia agregatu może być zewnętrzna chłodnica (dry-cooler) lub woda z sieci.

Wydajność chłodnicza: od 50 do 453 kW.

Wydajność grzewcza: od 60 do 538 kW.

r410aCertyfikat CEErgo


Cztery wersje wykonania:

  • LEW-CS, model chłodzący, wersja standard
  • LEW-CL, model chłodzący, wersja cicha
  • LEW-HS, model pompa ciepła, wersja standard
  • LEW-HL, model pompa ciepła, wersja cicha

Urządzenia posiadają jeden lub dwa obiegi chłodnicze. Począwszy od modelu 180 agregaty wyposażone są w 4 sprężarki w konfiguracji podwójnej z bardzo elastyczną modulacją wydajności i zredukowanym prądem rozruchowym.
Wymagane jest zastosowanie filtra mechanicznego w celu ochrony wymiennika.

A         Agregat wyposażony jest w wymiennik płytowy ze stali nierdzewnej.

B         Wszystkie urządzenia posiadają pojedyncze podłączenie wodne, bez względu czy jest to wersja chłodząca czy pompa ciepła. Dodatkowo zamontowany jest czujnik temperatury wody, który pełni także funkcję czujnika przeciwzamrożeniowego.

        Stosowane są jedynie sprężarki typu Scroll, renomowanych producentów.

D         Sterownik mikroprocesorowy; wyposażenie standardowe stanowi sterownik ?Chiller. Na życzenie możliwe jest wyposażenie urządzenia w zaawansowany sterownik mikroprocesorowy pCO, który pozwala na dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb.

E          Panel elektryczny wykonany zgodnie z dyrektywami europejskimi EEC 73/23 I EEC 89/336. Wyposażony jest w system wentylacji uruchamiany podczas pracy agregatu.

Obieg chłodniczy został zbudowany tylko z komponentów o najwyższej jakości, wykonanych przez wykwalifikowanych producentów zgodnie z dyrektywą ECC 97/23.

pobierz_pdf

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105